Fırat, plastik esaslı ürünleriyle inşaat, tarım, otomotiv, medikal, beyaz eşya gibi çeşitli sektörlere yönelik üretim yapmaktadır. Bu sektörlere yönelik üretimlerini, İstanbul-Büyükçekmece ve Ankara-Sincan'daki toplam alanı 750.000 m2'yi bulan yenilikçi teknoloji ile donatılmış modern fabrikalarında uzman kadrosuyla gerçekleştirmektedir ve Avrupa'nın en büyük 3 plastik üretim kompleksinden biridir.

Sürdürülebilirlik ve gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmak için daha ekolojik ve yenilikçi ürünler üretmeyi ilke edinen EPD Belgeli Winhouse, pvc pencere sektörünün öncü markasıdır.

Fırat'ın pvc pencere ve kapı sistemlerindeki ihracat lideri markası Winhouse, 5 kıtada 100’ün üzerinde ülkede ve Türkiye genelinde müşterilerine yenilikçi ve zengin ürün çeşitleriyle hizmet vermektedir. Müşterilerinin beklentilerini Redonit 85, Elegance 80, Elegance 80 Selective, Selenit 75 Selective, Selenit Strong 75, Selenit Selective Strong 75, Selenit 75, Zenia Slide, Zenia Hebeschiebe, Garnet 70, Garnet 70 Selective ve Shutterbox Panjur Sistemleriyle karşılayan Winhouse, her projeye uygun pencere sistemleri sunmaktadır. Winhouse; pivot, paralel sürme, katlanır pencere, giyotin gibi standart dışı mimari tasarımlara zengin detay ve yardımcı profilleriyle çözümler üretmekte ve 22 farklı renk seçeneği ile yaşam alanlarına estetik katmaktadır.

Profil üretiminde uluslararası standartlara göre üretim gerçekleştiren Winhouse, sektörün ilk akredite pencere laboratuvarı FUDEL ile kalite denetimini üst seviyeye çıkarmıştır. Redonit, Elegance ve Selenit serileriyle Pasif Ev sertifikasına sahip Winhouse, her zaman yüksek yalıtımlı ve enerji tasarrufu yüksek pencereler üretmeyi hedeflemektedir.

En değerli unsur insandır anlayışına inanan Fırat, personelinin gerek iş deneyimlerini gerekse kurumsal bilgi birikimlerini artırmak amacıyla sürekli hizmet içi eğitimler düzenlemektedir.

% 100 yerli ve milli sermayeli Winhouse, gücünü ve kökünü bu topraklardan alan sektörün ihracat lideridir. Yatırımını bu ülkeye yapar ve milli duruşu önemser. Başarı odaklıdır ve sosyal sorumlukları gözetir. Ülkesinin ve sektörünün gelişimi için bilgiyi teknolojiye dönüştürür. 

WINHOUSE E-BÜLTEN

Winhouse ile ilgili haber, duyuru ve kampanyalar ile ilgili bilgilerden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurmak yeterli.

E-BÜLTEN KAYIT