AÇILIM SİSTEMLERİ

Onaylanmış kalitesi, işlevsel kusursuzluğu ve yüksek teknoloji kullanılarak üretilen ispanyolet ve çift açılım sistemlerimiz, az sayıdaki donanım elemanıyla, çok yönlü kullanım olanağı ve hızlı montaj sağlar.

MENTEŞELER

Menteşelerimiz TS EN 1935 kalite standartlarına uygun olarak, zamak hammaddesinden, 90mm ve 75mm ölçülerinde, tamamen bilgisayar kontrollü vibratörlerde çapakları temizlenerek, ön işlem banyolarında yıkanarak, elektrostatik ve fırınlama yöntemi ile boyanarak üretilirler. Farklı profil renkleri ile uyumlu renklerde boyanan menteşelerimizin boya ömrü 25-30 yıl, özel aşınmaz plastik yataklaması sayesinde açma-kapama ömrü min. 25000 kezdir. Güvenli şekilde taşıma ve nakliye için, menteşelerimiz vakum teknolojisi ile tek tek paketlenirler.

KOLLAR

Kapı ve pencere kollarımız, tutma kolu boyunca 7mm x 7mm metal ile desteklendiğinden kesinlikle kırılmaz ve pozisyon kilitleme tırnakları ile istenilen konumda sabitlenebilirler. Farklı profil renkleri ile uyumlu renklerde üretilirler.

KARŞILIKLAR

İspanyolet karşılıkları zamak hammaddesi ile üretildiği için, yüzeyinde zamanla renk değişiklikleri oluşmaz ve yüksek darbe direncine sahiptirler.

WINHOUSE E-BÜLTEN

Winhouse ile ilgili haber, duyuru ve kampanyalar ile ilgili bilgilerden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurmak yeterli.

E-BÜLTEN KAYIT